WEB YAZILIM

eticaret

Web yazılım, son dönemlerde internet kullanımının bir hayli artması ve iş dünyasının sosyal ortama lanse olması ile oldukça önem kazanmıştır. Firmalarınızın gelecekteki statüsünü yükseltmek ve iş sahası genişliğinizi artırmak için internet ortamında sağlam bir altyapınızın bulunması gerekir.

 

                Web Yazılımın Önemi

Web yazılım, bir web sitesinin kaynağını oluşturan kodlar bütünüdür. Yani sitenin temeli ve aynı zamanda bir iskeleti olma özelliği taşır. İyi bir web sitesinin oluşabilmesi için web yazılım son derece önem arz eden ve göz ardı edilmemesi gereken bir husustur. Web tasarım, web yazılımın üstüne kurulan bir görsel sistemdir. Bu görsel sistemin iyi, kullanışlı ve hızlı olabilmesi; web siteyi oluşturan yazılıma bağlıdır. Ayrıca kaliteli ve sorunsuz bir web sitesi oluşturmak için web yazılımı ve tasarımı arasındaki entegrasyonu da iyi bir şekilde oluşturmak gerekir.

 

                İyi Bir Web Yazılımın Özellikleri

 

                Web Yazılım Sürecimiz

Bizler, son derece profesyonel ve nitelik sahibi web yazılımları oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz yazılımları; güvenlik, kalibrasyon ve stabilite testlerine sokarak ne derece kaliteli ve sağlam kodların olduğunu kontrol ediyoruz. Tüm bu yazılım ve test işlemlerimiz bu işte uzman ve tecrübe sahibi yazılımcı arkadaşlarımız tarafınca yapılıyor. Daha sonra ilgili web siteye tasarım yapılacak ise en yaratıcı ve fonksiyonel web tasarım hizmetlerini ayrı ve özel bir birim ile sağlıyoruz. Web tasarımı ve web yazılımı birleştiriyor ve bir web sitesi demosu oluşturuyoruz. Daha sonra bu iki farklı sistemin en iyi şekilde entegre olup ileriki aşamalarda sorun çıkartmaması için tekrardan kontrol ediyoruz. Oluşturduğumuz web sitesinin en iyi olduğuna karar verdikten sonra müşterimize takdim ediyoruz.