EMLAK SİTESİ İOS ve ANDROİD UYGULAMA FULL PAKET SADECE 1399 TL

GRM Yazılım olarak,Emlak Sektöründeki gelişme ve yenilikleri sektörün sıkıntı ve sorunlarını inceledik. Emlak sektörü Sahibinden Hürriyet Milliyet Emlak vb. gibi bir kaç sitenin elinde yoğrulmakta küçük ve orta büyüklükteki emlak firmaları bu sitelere yıllık 3000 tl ile 10000 tl arasında ödeme yapmak zorunda kalmaktalar buda emlak şirketlerini yoran bir maliyet yaratmakta.


Bu noktadan çıkmış olduğumuz IOS ve ANDORID için mobil uygulamalı emlak sitelerinin olmaması nedeniyle emlak şirketleri, büyük emlak ve her şeyi satan sitelerin mobil uygulamalarını kullanmak zorunda kaldılar.


İşte bu noktada Emlak firma ve şirketleri için hem kullanımı kolay görsel anlamda güçlü çok kolay ilan ekleme çıkartma özelliklerine sahip aynı zamanda APP STORE (IOS) GOOGLE PLAY STORE (ANDROID) mobil uygulamalarını marketlerde yayınlayabilecekleri herkese açık mevcut web sitelerindeki tüm değişiklik ilan ve bildirimlerin anlık olarak mobil uygulamalarda yayınlanabildiği fiyat noktasında tüm emlak şirketlerinin sahip olacağı emlak sektöründe tekel olan büyük sitelere yılda binlerce tl para ödemeye muhtaç olmaktan kurtarabileceğimiz bir projeyi siz emlak firmaları danışmanları ve şirketlerine sunmak bulunmaktayız.


Emlak Web sitesi Adroid Mobil Uygulama ve IOS mobil Uygulama Full Paket Tanıtım Fiyatı 4999 TL yerine Sadece 1399 TL 

 

GRM EMLAK WEB SİTE ARAYÜZÜ 

wwwgrmemlak

APP STORE IOS EMLAK MOBİL APLİKASYON

WebObjects

GOOGLE PLAY STORE ANDROİD EMLAK MOBİL APLİKASYON

play.google.com_store_apps_details