3D VİDEO ÇALIŞMALARI

Bilişimin ve teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi, şirketlerin de aynı şekilde teknolojiye uymalarını sağlamıştır. İş dünyasındaki yenilikleri takip etmek ve uygulamak sektörde iyi bir imaj elde edebilmek açısından son derece önem arz eder. Ayrıca müşteriler, çalışmak isteyecekleri firmaların yenilikçi ve inovatif olmalarını göz önünde bulundururlar. Teknolojinin son nimetlerinden birisi olan 3D çalışmaları; sanal ortamı, reel platforma yaklaştıran oldukça önemli bir teknoloji araçlarıdır. Birçok şirket, alanında daha etkili olabilmek ve sektörde farklılık yaratabilmek için 3D video çalışmaları kapsamında işler yapmaya başlamıştır.

Bizler, GRM Yazılım olarak şirketlerin demografik bir alanı etkileyebilmesi adına teknolojiyi en üst düzeyde kullanıyoruz ve müşterilerimize takdim ediyoruz. Yaptığımız hizmetler arasında bulunan 3D video çalışmaları ile bilişimin de bir adım önünde bir seyir elde ediyoruz.

                3D Video Nedir?

3D Video; teknolojinin son nimetlerinden birisidir. 2 boyutlu görüntü sunan teknolojik araçların, çeşitli bilişimsel yöntemler ile 3 boyutlu hale getirilmesi işlemine denir. Bir nevi görsel illüzyondur. Bu video çalışmaları ile firmalar çeşitli aksiyomlarını 3 boyutlu şekilde sunulmasını sağlarlar.

                3D Video Hizmetlerimiz

Sektörün teknolojiye yaklaşması ve bu ölçütlerde hareket edebilmesi için 3 boyutlu video oluşturma hizmetleri vermekteyiz. Bizler GRM Yazılım ekibi olarak, bu konuda eğitimli ve profesyonel takım arkadaşlarımız ile şirket taleplerine karşılık verebilecek 3D video sunumlarını hazırlıyor ve takdim ediyoruz.